KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15502001
nr 1550 2001
Idun Lovén
(1916-1988), Sverige
Landskap med träd och katt. Signerad. Akvarell, bildmått: 52x72 cm, yttermått inklusive ram: 76x92 cm
måndag 3 juli 2023
kl 20:32:19
Idun Lovén
Läs mer om Idun Lovén